Osuszanie pomieszczeń

Jesli jestescie poszkodowani po zalaniu mieszkania lub budujecie wasz nowy dom, ale potrzebujecie przyspieszyć prace to osuszanie pomieszczenia pomoże!

Co jest najważniejsze podczas zalania mieszkania?

Podstawową sprawą podczas zalania mieszkania lub domu jest szybka reakcja. Pozwoli to na zmniejszenie znacznie szkód jakie wyrządzi nam woda zgromadzona w naszych pomieszczeniach. Bardzo często ludzie poszkodowani nie myślą o kosekwencjach jakie wiążą się z brakiem reakcji na wilgoć panującą w domu. Szczerze nie ma co się dziwić, skoro stracili cały swój dobytek.

Ważne jednak jest osuszenie pomieszenia co pozwoli na usunięcie wszystkich bakterii, wirusów i grzybów pozostawionych przez niszczącą wodę. Wilgoć jest wstanie wsiąknąć w ściany, meble, książki, zniszczyć elektronike oraz podłogę. Osuszacze o wysokiej wydajności mogą zapobiec tego typu zniszczeniom. Ich wydajna praca pozwala na całkowite pozbycie się problemu.

Osuszanie pomieszczeń w pracach budowlanych?

Osuszacze idealnie nadają się do przyspieszenia prac budowlanych lub remontowych w domu, bloku lub mieszkaniu. Przyspieszo one schnięcie farby, zaprawy lub innych substancji potrzebujących czas na rekacje. Dzięki zastosowaniu osuszania pomieszczenia pracownicy mogą wykonać nakazaną pracę szybciej z lepszym efektem i niewielkim nakładem pieniężnym.

Zakup nowoczesnych osuszaczy dostępnych na rynku wiąże się z ogromnymi kosztami nie do przyjęcia dla wielu firm budowlanych, a tym bardziej dla osób inndywidualnych mających problem z zalaniem pomieszczenia. Wynajęcie takiego urządzenia jest swoistą alternatywą pozwalającą uzyskać zamierzony efekt nie ponosząć przy tym większych strat finansowych. W większości przypadkach firmy posiadają odpowiedni cennik wynajęcia osuszaczy.

osuszanie pomieszczen odgrzybianie dezynfekcja sektor użyteczności publicznej sektor rolniczy sektor klienta indywidualnego sektor spożywczo - przemysłowy

Odławianie, wyłapywanie dzikich zwierząt

Dzikie zwierzęta stanowią coraz większy problem i zagrożenia wynikające z roznoszenia wielu chorób zakaźnych, zanieczyszczania piwnic, strychów. odławianie dzikich zwierząt, Więcej »

KOMARY I ICH ZWALCZANIE PREPARATEM CHEMICZNYM

KOMARY I ICH ZWALCZANIE PREPARATEM CHEMICZNYM Więcej »

Wszoły pasożyty ptaków

Wszoły to pasożyty ptaków. Dlatego bardzo często mają z nimi problemy własciciele ferm drobiu. Pasożyt zwiększa koszty utrzymania hodowli. Więcej »

Gryzki - czym są, skąd się biorą i jak je zwalczyć

Gryzki znane również jako psotniki są rzędem drobnych owadów o prymitywnej budowie i delikatnym ciele. Gryzki są szare, ciemnobrązowe lub żółtawe. Gryzki są szare, ciemnobrązowe lub żółtawe. Jeśli więc zauważymy małe szare robaczki, małe brązowe robaczki lub małe zółte robaczki to bardzo możliwym jest, że zauważyliśmy gryzki. Więcej »

Sektor spożywczo - przemysłowy

Sektor spożywczy jest branżą szczególnie narażoną na obecność szkodników. Gryzonie, insekty, a nawet ptaki znajdują w zakładach przetwórstwa spożywczego wszystko co jest im do życia potrzebne tj. wodę, pożywienie i schronienie. Zadaniem firm DDD jest zapobieganie, do tego stopnia w jakim jest to wykonalne, dostępu szkodników na teren zakładu. Warunkiem wstępnym dla procedur HACCP jest zwalczanie szkodników wg Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) dla branży spożywczej.

Więcej »

Sektor rolniczy

Zabiegi DDD są bardzo istotne dla rolnictwa. Regularnie wykonywane zabiegi dezynfekcji w pomieszczeniach inwentarskich jak np. kurniki czy chlewnie mają pozytywny wpływ na wynik finalny chowu. Równie istotna dla takich miejsc jest odpowiednia deratyzacja. Dzięki odpowiednim zabiegom DDD zwiększa się przyrost masy zwierząt, zmniejsza się zachorowalność.

Więcej »

Sektor klienta indywidualnego

Bardzo obszerną grupę naszych klientów stanowią klienci indywidualni. Specjalnie dla Państwa przeprowadzamy zabiegi odkomarzania w ogrodach, na działkach wypoczynkowych, polach namiotowych. Dużym zagrożeniem dla osób uczulonych na jad są m.in. szerszenie i osy. Zajmujemy się usuwaniem gniazd tych owadów. Jeśli dotyczy Państwa któryś z powyższych problemów zapraszamy do kontaktu, na pewno pozbędziemy się go raz na zawsze!

Więcej »

Sektor użyteczności publicznej

Miejsca użyteczności publicznej jak przychodnie, hotele, przedszkola, restauracje są miejscami, w których większą uwagę należy poświęcić dezynfekcji głównie ze względu na liczbę osób tam przebywających. Dbając o dobro tych osób należy regularnie wykonywać odkażanie, szczególnie toalet, kuchni. Dodatkowo w restauracjach oraz hotelach wykonuje się deratyzację, obowiązkowo w tych, w których obowiązuje HACCP.

Więcej »