Sprzątanie miejsc zgonu

Oczyszczanie powietrza oraz usuwanie zanieczyszczeń pozostawionych po zmarłej osobie jest bardzo ważne aby zapobiec zagrożeniu dla zdrowia i życia.

Po śmierci bliskiej nam osoby nie mamy ochoty zajmować się niepotrzebnymi błahostkami. Interesuje nas w większości przypadkach tylko dobro zmarłego, dlatego warto skorzystać w tak trudnych chwilach z pomocy profesjonalnej firmy działającej w branży dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Każda osoba w trakcie śmierci pozostawia po sobie przykry zapach oraz inne zanieczyszczenia, które należy niezwłocznie usunąć.

Jest to przykra prawda jednak pozostawienie przez dłuższy czas osoby zmarłej w zamkniętym pomieszczeniu doprowadzić może do wzrostu zagrożenia zachorowania, a nawet utraty życia osoby chcącej pomóc zmarłemu. Jeśli jednak chcą Państwo zadbać o swoje bezpieczeństwo należy skorzystać z pomocy firmy z branży D.D.D

Firmy znajdujące się w naszej bazie oferują rzetelne i profesjonalne oczyszczenie powietrza za pomocą innowacyjnej metodzie ozonowania. Ozon dzięki swoim właściwościom utleniającym jest idealnym dezynfektantem. Pozostałe nieczystości oczyszczane są za pomocą odpowiednich środków chemicznych.

 

sprzątanie po zgonie oczyszczanie powietrza sprzatanie po smierci ozonowanie dezynfekcja sektor klienta indywidualnego

Kuna domowa - czym jest i jak się pozbyć

Kuna domowa znana również jako kamionka jest gatunkiem niewielkiego, drapieżnego ssaka. Kuna domowa jest zwierzęciem synantropijnym czyli przystosowanym do życia w środowisku przekształconym przez człowieka. Więcej »

Monitoring Gryzoni

Po raz pierwszy nietoksyczne bloczki pod nazwą ?Census Bait Blocks? wypuściła na rynek firma Zeneca w 1995 r. Od początku lat 2000. można u nas kupić ?Wabiwax?, Więcej »

Ptaszyniec Kurzy (Dermanyssus gallinae) Zwalczanie

Więcej »

Fumigacja Kościoła - Corneco

Tym razem działania Corneco opisał Gość Niedzielny. Usługa gazowania (fumigacji) kościoła została wykonana w Gdanisku. Więcej »

Sektor spożywczo - przemysłowy

Sektor spożywczy jest branżą szczególnie narażoną na obecność szkodników. Gryzonie, insekty, a nawet ptaki znajdują w zakładach przetwórstwa spożywczego wszystko co jest im do życia potrzebne tj. wodę, pożywienie i schronienie. Zadaniem firm DDD jest zapobieganie, do tego stopnia w jakim jest to wykonalne, dostępu szkodników na teren zakładu. Warunkiem wstępnym dla procedur HACCP jest zwalczanie szkodników wg Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) dla branży spożywczej.

Więcej »

Sektor rolniczy

Zabiegi DDD są bardzo istotne dla rolnictwa. Regularnie wykonywane zabiegi dezynfekcji w pomieszczeniach inwentarskich jak np. kurniki czy chlewnie mają pozytywny wpływ na wynik finalny chowu. Równie istotna dla takich miejsc jest odpowiednia deratyzacja. Dzięki odpowiednim zabiegom DDD zwiększa się przyrost masy zwierząt, zmniejsza się zachorowalność.

Więcej »

Sektor klienta indywidualnego

Bardzo obszerną grupę naszych klientów stanowią klienci indywidualni. Specjalnie dla Państwa przeprowadzamy zabiegi odkomarzania w ogrodach, na działkach wypoczynkowych, polach namiotowych. Dużym zagrożeniem dla osób uczulonych na jad są m.in. szerszenie i osy. Zajmujemy się usuwaniem gniazd tych owadów. Jeśli dotyczy Państwa któryś z powyższych problemów zapraszamy do kontaktu, na pewno pozbędziemy się go raz na zawsze!

Więcej »

Sektor użyteczności publicznej

Miejsca użyteczności publicznej jak przychodnie, hotele, przedszkola, restauracje są miejscami, w których większą uwagę należy poświęcić dezynfekcji głównie ze względu na liczbę osób tam przebywających. Dbając o dobro tych osób należy regularnie wykonywać odkażanie, szczególnie toalet, kuchni. Dodatkowo w restauracjach oraz hotelach wykonuje się deratyzację, obowiązkowo w tych, w których obowiązuje HACCP.

Więcej »