Sprzątanie miejsc zgonu

Oczyszczanie powietrza oraz usuwanie zanieczyszczeń pozostawionych po zmarłej osobie jest bardzo ważne aby zapobiec zagrożeniu dla zdrowia i życia.

Po śmierci bliskiej nam osoby nie mamy ochoty zajmować się niepotrzebnymi błahostkami. Interesuje nas w większości przypadkach tylko dobro zmarłego, dlatego warto skorzystać w tak trudnych chwilach z pomocy profesjonalnej firmy działającej w branży dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Każda osoba w trakcie śmierci pozostawia po sobie przykry zapach oraz inne zanieczyszczenia, które należy niezwłocznie usunąć.

Jest to przykra prawda jednak pozostawienie przez dłuższy czas osoby zmarłej w zamkniętym pomieszczeniu doprowadzić może do wzrostu zagrożenia zachorowania, a nawet utraty życia osoby chcącej pomóc zmarłemu. Jeśli jednak chcą Państwo zadbać o swoje bezpieczeństwo należy skorzystać z pomocy firmy z branży D.D.D

Firmy znajdujące się w naszej bazie oferują rzetelne i profesjonalne oczyszczenie powietrza za pomocą innowacyjnej metodzie ozonowania. Ozon dzięki swoim właściwościom utleniającym jest idealnym dezynfektantem. Pozostałe nieczystości oczyszczane są za pomocą odpowiednich środków chemicznych.

 

sprzątanie po zgonie oczyszczanie powietrza sprzatanie po smierci ozonowanie dezynfekcja sektor klienta indywidualnego

Wszoły pasożyty ptaków

Wszoły to pasożyty ptaków. Dlatego bardzo często mają z nimi problemy własciciele ferm drobiu. Pasożyt zwiększa koszty utrzymania hodowli. Więcej »

Odkomarzanie przez zamgławianie

Komary, muchy domowe, osy, szerszenie, muszki to wiele owadów latających stwarzających problem dla wszystkich klientów D.D.D. Więcej »

Osuszanie pomieszczeń

Jesli jestescie poszkodowani po zalaniu mieszkania lub budujecie wasz nowy dom, ale potrzebujecie przyspieszyć prace to osuszanie pomieszczenia pomoże! Więcej »

Gazowanie Zboża

Gazowanie zboża, fumigacja Więcej »

Sektor spożywczo - przemysłowy

Sektor spożywczy jest branżą szczególnie narażoną na obecność szkodników. Gryzonie, insekty, a nawet ptaki znajdują w zakładach przetwórstwa spożywczego wszystko co jest im do życia potrzebne tj. wodę, pożywienie i schronienie. Zadaniem firm DDD jest zapobieganie, do tego stopnia w jakim jest to wykonalne, dostępu szkodników na teren zakładu. Warunkiem wstępnym dla procedur HACCP jest zwalczanie szkodników wg Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) dla branży spożywczej.

Więcej »

Sektor rolniczy

Zabiegi DDD są bardzo istotne dla rolnictwa. Regularnie wykonywane zabiegi dezynfekcji w pomieszczeniach inwentarskich jak np. kurniki czy chlewnie mają pozytywny wpływ na wynik finalny chowu. Równie istotna dla takich miejsc jest odpowiednia deratyzacja. Dzięki odpowiednim zabiegom DDD zwiększa się przyrost masy zwierząt, zmniejsza się zachorowalność.

Więcej »

Sektor klienta indywidualnego

Bardzo obszerną grupę naszych klientów stanowią klienci indywidualni. Specjalnie dla Państwa przeprowadzamy zabiegi odkomarzania w ogrodach, na działkach wypoczynkowych, polach namiotowych. Dużym zagrożeniem dla osób uczulonych na jad są m.in. szerszenie i osy. Zajmujemy się usuwaniem gniazd tych owadów. Jeśli dotyczy Państwa któryś z powyższych problemów zapraszamy do kontaktu, na pewno pozbędziemy się go raz na zawsze!

Więcej »

Sektor użyteczności publicznej

Miejsca użyteczności publicznej jak przychodnie, hotele, przedszkola, restauracje są miejscami, w których większą uwagę należy poświęcić dezynfekcji głównie ze względu na liczbę osób tam przebywających. Dbając o dobro tych osób należy regularnie wykonywać odkażanie, szczególnie toalet, kuchni. Dodatkowo w restauracjach oraz hotelach wykonuje się deratyzację, obowiązkowo w tych, w których obowiązuje HACCP.

Więcej »